COACHING

COACHING

❛❛ŻYCIE TO NIE PROBLEM DO ROZWIĄZANIA, TO PRZYGODA ŻYCIA❜❜

 

John Eldredge

 

Każda osoba, która kiedykolwiek skorzystała z coachingu  potwierdza, że jest to narzędzie niezwykle silne i skuteczne w rozwoju osobistym. Z tego też powodu coaching jest dzisiaj jednym z najbardziej cenionych i chętnie wybieranych programów rozwojowych. Pomaga wyznaczyć cele niezależnie od tego w jakim jesteśmy okresie życia lub sytuacji biznesowej. Dzięki coachingowi odkrywamy siłę, zaangażowanie i motywację do realizacji nowych celów.

Poprzez świadczenie profesjonalnych usług coachingowych pomagamy stworzyć praktyczny, prosty i efektywny plan działania, który „krok po kroku” zbliży nas do osiągnięcia sukcesu. Nasz zespół tworzą praktycy o solidnych podstawach merytorycznych, którzy wielokrotnie udowodnili swoją efektywność w dotychczasowej karierze zawodowej.

Oferujemy COACHING INDYWIDUALNY, związany z osobistymi potrzebami oraz COACHING BIZNESOWY dla firm, który głównie obejmuje zagadnienia związane z rozwojem kompetencji potrzebnych na stanowisku pracy oraz relacją z otoczeniem biznesowym. Wszystkie nasze działania odbywają się w atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku. Zapraszamy do współpracy.