PROJEKTY UNIJNE

PROJEKTY UNIJNE

Hołdujemy zasadzie „Klient nasz Pan”, dlatego też staramy się budować długoterminowe relacje z klientem. Doceniamy odmienny punkt widzenia i potrafimy się skutecznie komunikować.

Każda współpraca rozpoczyna się od rozmowy lub spotkania. Zadajemy mnóstwo pytań co daje pewność obydwu stronom czy mamy szansę na wspólny sukces. Przedstawiamy możliwe pomysły i określamy ryzyko. Wymagamy Waszego zaangażowania i współpracy przy wypracowywaniu koncepcji. Pomimo, iż jesteśmy elastyczni, nie podejmujemy współpracy za każda cenę.

W naszej pracy zawsze stawiamy na jakość. Pracujemy przy tworzeniu oraz pomagamy we wdrażaniu zatwierdzonych już projektów unijnych.

Przy TWORZENIU PROJEKTÓW jesteśmy praktykami, realnie oceniamy sytuację każdego klienta w kontekście możliwości skorzystania ze środków unijnych. Jeżeli chcecie sprawdzić Wasze możliwości zapraszamy do konsultacji biuro@sde.com.pl, dzięki którym przeanalizujemy Waszą sytuację i wzajemne możliwości. Od Was zależy czy będzie to wstęp do dalszej współpracy.

Pomagamy również we WDRAŻANIU I REALIZACJI PROJEKTÓW unijnych zatwierdzonych już do realizacji. Stosujemy sprawdzone narzędzie rekomendowane przez Komisję Europejską: PCM (Project Cycle Management) tzw. Zarządzanie Cyklem Projektu. Dzięki stosowaniu tej metody zostaje zminimalizowane ryzyko niepowodzenia przedsięwzięcia. Jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć każde przedsięwzięcia tak aby wyeliminować ewentualne błędy skutkujące zwrotem dotacji.

Ponadto oferujemy KONSULTACJE PRZY SYTUACJACH ZAGROŻENIA dla prawidłowej realizacji projektu.